DRUK CYFROWY POLIGRAFIA

Potrzebujesz wysokiej jakości wydruk w niskim nakładzie?
Technologia druku cyfrowego daje Ci taką możliwość. Bez dodatkowych kosztów przygotowania do druku.

 

Dobra cena, niezależnie od nakładu!

 

Tani cyfrowy druk kolorowy niskich nakładów.

 

Naszą bogatą ofertę uzupełnia usługa taniego druku kolorowego niskich nakładów. Idealne rozwiązanie do druku: wizytówek, katalogów, folderów, menu, ulotek, kalendarzy, naklejek, materiałów promocyjnych itp.

Jakość
Porównując wydruki wykonane w technice druku offsetowego i identyczny materiał wydrukowany cyfrowo łatwo zauważyć ogromne podobieństwo. Przy wydrukach na materiałach arkuszowych od małych formatów do rozmiaru SRA3 ( 320 X 450 ) gwarantujemy rozdzielczość 2400 x 2400 dpi.

 

Czas
Drukowanie cyfrowo eliminuje cały proces związany z wykonaniem klisz i cromalinów niezbędnych przy drukowaniu offsetowym. Prace przygotowane do druku cyfrowego można szybko przesłać za pomocą Internetu, a wydruk próbny możemy mieć gotowy już po kilku minutach i nie będzie się on niczym różnić od reszty nakładu. Zwykle termin realizacji zamówienia nie przekracza jednego dnia roboczego, a ceny usług są bardzo zbliżone do tradycyjnych metod druku.

 

Personalizacja
Druk cyfrowy daje możliwość wykonania prac personalizowanych, czyli każdy egzemplarz może posiadać indywidualny: tekst, grafikę, zdjęcie, kod kreskowy, numer seryjny itp. – co nie jest możliwe w technice tradycyjnej drukowania. Jednocześnie najważniejsze jest to, że zróżnicowanie elementów w ramach jednego projektu nie podnosi kosztów druku.

 

Druk cyfrowy
druk cyfrowy na maszynie XEROX

rozdzielczość: 2400 x 2400 dpi
maksymalny format SRA3+ (330x483mm)
gramatury: do 300g/m2
Drukujemy prace czarno-białe i kolorowe

© 2019 VERTE. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności

Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Projektowanie i wykonanie stron internetowych, Agencja Reklamowa w Krakowie - Anronet