DRUK WIELKOFORMATOWY

Fotograficzna jakość w rozdzielczości 360/720/1440 dpi.Posiadamy własny park maszynowy, dzięki czemu oferujemy konkurencyjne ceny i krótkie terminy. Dodatkowo proponujemy usługi wykończeniowe oraz kompleksowe usługi montażowe.

 

PRZYGOTOWANIE DO DRUKU:

 

Format:
Dla bitmapy najchętniej widziany TIFF z kompresją LZW,bez masek, warstw i kanałów. Dla grafiki wektorowej EPS, PDF, CDR – czcionki zamienione na krzywe.

 

Przestrzeń kolorów:
CMYK. W celu dokładnego dopasowania kolorów prosimy o dostraczenie wydruku próbnego (MatchPrint, Cromalin) lub zamówienie wydruku w mniejszej skali do akceptacji kolorów. Bez wydruku próbnego nie bierzemy odpowiedzialności za odwzorowanie kolorów.

 

Rozdzielczość:
Plik powinien być przygotowany w skali 1:1 w rozdzielczości wg. tabeli (do pobrania) Aby uzyskać pełną czerń należy czarny kolor zrobić składowy C50% M50% Y50% K100%.

 

Nośniki:
Pliki przyjmujemy na CD lub Flash. Drobne prace można wysłać pocztą elektroniczną, większe na serwer FTP. W celu uzyskania loginu i hasła prosimy o kontakt telefoniczny.

© 2019 VERTE. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności

Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Projektowanie i wykonanie stron internetowych, Agencja Reklamowa w Krakowie - Anronet