KASETONY

Formy przestrzenne o dowolnym kształcie i rozmiarze. W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór kasetonów świetlnych, które sprostają gustom nawet najbardziej wymagających klientów.

Kasetony świetlne z profili aluminiowych.
Istnieje możliwość pomalowania ramy kasetonu na wybrany kolor z palety RAL. Najczęściej lico (płyta czołowa) wykonywana jest z pleksiglasu Opal o grubości 3 lub 4 mm, oklejonego wydrukiem UV lub grafiką wycinaną ploterowo z folii do podświetleń. Kasetony świetlne z licem z pleksiglasu mogą mieć maksymalnie 4000mm długości. W przypadku większych kasetonów stosujemy systemowe profile aluminiowe oraz lico winylowe. Oświetlenie to najwyższej jakości moduły LED. Do produkcji stosujemy profile aluminiowe w dwóch szerokościach: 100 mm i 160 mm. Szerokość profili uzależniona jest przede wszystkim od wymiarów kasetonu reklamowego.

 

Kaseton z licem elastycznym.
Frontowa część kasetonu wykonana ze specjalnej tkaniny do podświetleń Backlight, oklejonej grafiką z folii translucentnej lub wydrukiem UV. Całość napięta na konstrukcji aluminiowej. Ten rodzaj kasetonów najczęściej stosowany jest przy dużych gabarytach. Oświetlenie to najwyższej jakości moduły LED.

 

Kaseton z licem tekstylnym.
Frontowa część kasetonu wykonana ze specjalnej tkaniny tekstylnej do podświetleń, grafika zadrukowana. Całość napięta na konstrukcji aluminiowej. Oświetlenie to najwyższej jakości moduły LED. Polecany głównie do wewnętrznych zastosowań, jest bardzo lekki i efektywny.
Świeci całą powierzchnią grafiki.

 

Kaseton frezowany z płyty kompozytowej Dibond.
Kasetony wykonane w całości z Dibondu są wybierane przez szczególnie wymagających Klientów. Odznaczają się wyjątkowo ekskluzywnym wyglądem, dlatego znalazły zastosowanie wszędzie tam gdzie liczy się przede wszystkim prestiż. Dibond to nowoczesny materiał charakteryzujący się dużą trwałością i wytrzymałością. Są to wielowarstwowe płyty aluminiowe, których wierzchnia blacha pokryta jest lakierem termoutwardzalnym. Dostępne są w podstawowych kolorach oraz srebrnym lub szczotkowanym. Grafika jest frezowana w płycie, a od spodu przyklejona jest kolorowa pleksi. Całość podświetlana najwyższej jakości modułami LED.

© 2019 VERTE. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności

Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Projektowanie i wykonanie stron internetowych, Agencja Reklamowa w Krakowie - Anronet