LITERY 3D PODŚWIETLANE

Do produkcji liter i logotypów podświetlanych wykorzystujemy materiały takie jak: plexi, PCW spienione, blacha aluminiowa malowana proszkowo wg palety RAL lub płyta kompozytowa np.: Dibond .Jako źródło światła stosujemy moduły LED które gwarantują równomierne rozproszenie światła.

 

Sposób wykonania liter podświetlanych jest dobierany indywidualnie w zależności od kształtu, wielkości i miejsca montażu.

 

Dodatkowo wykonujemy konstrukcje stalowe pod litery i logotypy świetlne, wraz z projektami konstrukcyjnymi oraz pozwoleniami właściwych organów administracyjnych na montaż. Zapewniamy montaż na terenie całego kraju.

Litery świecące do tyłu z tak zwanym efektem „Halo” instalowane są na wspornikach dystansowych, zapewniających odstęp między tylną częścią litery a ścianą lub inną powierzchnią montażową, aby światło mogło wychodzić z tyłu litery i odbijać się od ściany, tworząc efekt aureoli świetlnej. Konstrukcja liter i logotypów ma otwartą stronę skierowaną do tyłu, co pozwala na umieszczenie wewnątrz oświetlenia LED.

 

Litery świecące frontem przód liter podświetlanych wykonane z pleksiglasu Perspex® Opal o grubości 3 lub 4 mm. W zależności od pożądanej kolorystyki stosujemy plexi kolorową lub folię translucentną do podświetleń. Boki wykonane z pcv, aluminium lub płyty kompozytowej typu Dibond. Wewnątrz montujemy moduły LED, które gwarantują odpowiednie podświetlenie frontu i brak widocznych punktów świecenia. Moduły montowane są na tylnej warstwie litery, wykonanej z grubego tworzywa.

 

Litery świecące frontem i bokiem przód i bok liter wykonanie z pleksiglasu Perspex® Opal o grubości 3 lub 4 mm. W zależności od pożądanej kolorystyki stosujemy plexi kolorową lub folię translucentną do podświetleń. Wewnątrz montujemy oświetlenie LED,w literach świecą zarówno fronty jak i boki. Litery świecące frontem i tyłem, przód liter wykonany z pleksiglasu Perspex® Opal o grubości 3 lub 4 mm. W zależności od pożądanej kolorystyki stosujemy plexi kolorową lub folię translucentną do podświetleń. Boki wykonane z pcv, aluminium lub płyty kompozytowej typu Dibond. Tył liter wykonany z plexi bezbarwnej która przepuszcza światło do tyłu na elewację. Wewnątrz montujemy oświetlenie LED, które gwarantuje równomierne rozproszenie światła.

 

Litery z bloku plexi to litery super cienkie całkowicie akrylowe, płytkie litery o grubości tylko 30mm. Jest to doskonałe rozwiązanie dla
niewielkich reklam. Litery są wodoodporne, nadają się do stosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Wewnątrz montujemy moduły LED, które gwarantuje równomierne rozproszenie światła. Największa różnica tego rodzaju liter to ich budowa i sposób wykonania. Litery są produkowane za pomocą frezarki CNC, która wycina wszystkie elementy.

© 2019 VERTE. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności

Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Projektowanie i wykonanie stron internetowych, Agencja Reklamowa w Krakowie - Anronet