OKLEJANIE WITRYN

Witryna sklepowa oklejona barwną grafiką, sprawi, iż na pewno nikt nie przejdzie obojętnie obok sklepu, lokalu. Grafika może być wycięta z dowolnej folii samoprzylepnej, piaskowanej (imitującej szkło piaskowane) lub wykonana jako wydruk wielkoformatowy (grafika full kolor).

Znaki oraz tekst proponujemy z folii ploterowej dostępnej w różnych koralach. Najczęściej stosuje się ją do wykonania napisów, prostych elementów graficznych, informacji o godzinach otwarcia, rabatach, promocjach i itp.

 

Bardzo elegancko prezentuje się folia samoprzylepna piaskowana (imitująca szkło piaskowane) Występuje w różnych odcieniach i fakturach. Zalecamy w szczególności w pomieszczeniach, gdzie potrzebna jest atmosfera intymności i kameralności.

 

Najczęściej stosujemy ją w biurach, salonach kosmetycznych, gabinetach lekarskich, łazienkach, toaletach, przeszkleniach drzwi i mebli, witrynach, lustrach. Istnieje możliwość wycinania z niej i w niej różnego rodzaju wzorków, pasków, liter, w zależności od wizji klienta. Daje możliwość zadruku.

 

Coraz częściej stosujemy folie typu One Way Vision, która dzięki swojej perforacji (gęstym małym dziurkom) pozwala na docieranie światła do wewnątrz. Dzięki perforacji, po naklejeniu na szkło lub inny materiał przeźroczysty, od strony zewnętrznej widoczny jest wydruk, natomiast od strony kleju to co znajduje się na zewnątrz. Folia OWV wykorzystywana jest głównie do wyklejania witryn oraz szyb pojazdów.

 

Oferujemy również folię z zadrukiem od strony kleju. Jest to specjalna folia samoprzylepna zadrukowana od strony kleju. Nakleja się ją od wewnętrznej strony szyby – witryny, szyby samochodu, etc. Naklejki nie są narażone na uszkodzenia mechaniczne oraz wandalizm. Bardzo dobre rozwiązanie w miejscach, w których nie można dokonać montażu na zewnątrz.

© 2019 VERTE. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności

Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Projektowanie i wykonanie stron internetowych, Agencja Reklamowa w Krakowie - Anronet